wyszukiwanie zaawansowane
1 » Tabliczki z napisami2

Tabliczki z napisami

Tabliczki z napisami to ciekawy sposób na to, aby niebanalnie urządzić swoje wnętrze. Taka spersonalizowana ozdoba wyraża naszą osobowość, przekazując wszystkim domownikom i gościom motto, które jest dla nas ważne w życiu. Teksty mogą również brzmieć przewrotnie i zabawnie, co będzie wywoływać uśmiech na twarzy każdego, kto zobaczy zawieszkę.

Zapraszamy do zapoznania się z naszym bogatym asortymentem dekoracyjnych tabliczek z napisami, wśród których na pewno znajdą Państwo coś dla siebie. Można je powiesić nie tylko w domu, ale np. w biurze i w ten sposób motywować się do działania czy też poprawiać sobie humor. Tematyka tekstów jest różna i dotyczy np. miłości, przyjaźni, rodziny, macierzyństwa. Nasze zawieszki to również dobry pomysł na prezent!


 
Dodatkowe opcje przeglądania
Zakres cen od do
Tylko nowości
Tylko promocje

Tabliczki do zawieszenia lub postawienia

Tabliczki z napisami, które mogą zostać powieszone lub postawione w wybranych pomieszczeniach, szybko staną się atrakcyjnym elementem wystroju. Napisy na nich zawarte, mogą uwzględniać ciekawe i zabawne motta domowników czy informować o tym, do kogo należy dany zakątek domu. Występują one w różnorodnych kolorach i kształtach, dzięki czemu można je znakomicie dopasować do wnętrz w każdym stylu. W pomieszczeniach w stylu vintage pięknie będą wyglądać tabliczki w nieregularnych kształtach z surowego drewna, natomiast w minimalistycznie urządzonych domach i pokojach sprawdzą się wyraziste figury geometryczne oraz odcienie szarości widniejące na tabliczkach z napisami.
 

Tabliczki z napisami - zalety i funkcje

Mimo iż tabliczki z napisami nie spełniają wielu funkcji praktycznych, stanowią przykuwający wzrok dodatek wnętrza. Wiele z oferowanych przez sklepy produktów wyposażonych jest w w element pokryty farbą tablicową, która pozwala na malowanie po niej kredą. Dzięki temu rozwiązaniu, domownicy mogą zostawiać sobie drobne wiadomości na jej powierzchni bez najmniejszego problemu. Dodatkowo, tabliczki z napisami mogą zostać wykorzystane jako codzienna motywacja do działania - za sprawą umieszczonych na nich interesujących cytatów czy ulubionego motta.


Motywujące tabliczki z napisami dla pomieszczeń biurowych

Pomieszczenia biurowe to często miejsca ponure, w których brakuje dekoracji. Pracownicy, którzy otoczeni są roślinami, interesującymi dodatkami czy elementami personalizującymi przestrzeń będą czuli się znacznie lepiej podczas wykonywania swojej pracy. Tabliczki z napisami są szczególnie często wybieraną opcją ze względu na przesłanie, które mogą nieść. Umieszczane w salach konferencyjnych i biurach, mogą przedstawiać motto, którym kieruje się dana firma, a także motywować kadrę do działania i osiągania wyznaczonych celów.

Nowości w naszej ofercie

Oprogramowanie sklepu shopGold.pl